Najlepsze pralnie chemiczne oraz usługi sprzątające w Polsce • pranie dywanów i wykładzin • sprzątanie biur • cennik usług wyślij zaloguj się do panelu edycji
pralnie chemiczne oraz firmy sprzątające wszystkie dodane filmy wszystkie dodane zdjęcia dodaj za darmo
Darmowy katalog stron związanych z usługami pralniczymi
wpisz poniżej miejscowość np. Warszawa, Wrocław
aby odnaleźć pralnie chemiczne w danej lokalizacji

TotalShine

Szczecin, Zachodniopomorskie

Ocena:
0, głosów: 0
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z branży utrzymania czystości na rynku lokalnym, posiadamy natomiast w swoich szeregach kadrę zarządzającą z 10 letnim doświadczeniem w branży kompleksowego utrzymania czystości, specjalistycznych usług doczyszczania powierzchni oraz usług portierskich. TotalShine świadczy dla swoich klientów kompleksowe usługi porządkowe w samym Szczecinie jak również w okolicach miasta – Stargard, Police, Gryfino. Wiemy, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma dostosowuje się do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej firmie usługa będzie realizowana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Stawiamy na długoterminową współpracę i zadowolenie naszych Klientów. Jeżeli korzystają Państwo z podobnych usług, chciałbym zaproponować niezobowiązujące spotkanie w powyższym temacie. Chętnie przyjedziemy spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie.

TS
TS2
Telefon: 607630306
Strona internetowa: http://totalshine.pl
Godziny: Pn: 8.00-18.00 Wt: 8.00-18.00 Śr: 8.00-18.00 Czw: 8.00-18.00 Pt: 8.00-18.00
Ulica: Szczecin, Reymonta
czyszczenie oraz prasowanie w Szczecinie
ładowanie Szczecin, Reymonta...
wyświetleń od 2016.12.12 : 1159 » edytuj wizytówkę