Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Najlepsze pralnie chemiczne oraz usługi sprzątające w Polsce • pranie dywanów i wykładzin • sprzątanie biur • cennik usług wyślij zaloguj się do panelu edycji
pralnie chemiczne oraz firmy sprzątające wszystkie dodane filmy wszystkie dodane zdjęcia dodaj za darmo
Darmowy katalog stron związanych z usługami pralniczymi
wpisz poniżej miejscowość np. Warszawa, Wrocław
aby odnaleźć pralnie chemiczne w danej lokalizacji

Blanc Lys

Warszawa, Mazowieckie

Ocena:
0, głosów: 0
Witamy w pralni samooblugowej BLANC LYS

Pralnia jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00. Zapraszamy Państwa również we wszystkie dni świąteczne, w tych samych godzinach. Duża rozpiętość godzin otwarcia umożliwia zatem Naszym nabywcom przyjść kiedy jedynie sobie tego zażyczą.

Pralnia Blanc Lys oferuje pranie zarówno odzieży, jak również wszelkiego rodzaju narzut, koców czy dużych kołder. Kontrahenci, według wymagań, mogą używać paru pralek jednocześnie. Umożliwia to zaoszczędzić cenny czas, który można spędzić z rodziną i przyjaciółmi.

Pralnia dysponuje dwoma rodzajami pralek : mniejsze (7kg) oraz większe (16kg). Pralki mają możliwość wyboru skryptu prania przykładowo. cyklu szybkiego 30-minutowego.

Nasza pralnia jest zupełnie automatyczna, proszek do prania jest dozowany wprost do pralki, wliczony w cenę prania. To wszystko po to, ażeby uczynić nasze usługi jak najbardziej wygodne, szybkie i bardzo tanie.

Pralnia Blanc Lys wyposażona jest w prostą w obsłudze maszynę płatniczą, umożliwiającą Naszym nabywcom płacić banknotami (50zł, 20zł, 10zł) lub monetami (5zł, 2zł, 1zł).

Ponadto, oczekując na koniec prania, mogą Wy posłuchać muzyki bądź skorzystać z własnego laptopa w ramach bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Globalnej sieci. Jeżeli już istnieje taka wymaganie, nie muszą Państwa czekać na koniec prania w pralni. W tym samym czasie można robić zakupy lub wypełniać inne obowiązki.

Blanc Lys
Telefon: 508 162 810
Godziny: pon.-niedz. 8:00 - 20:00
Ulica: Warszawa, Księcia Janusza 23
czyszczenie oraz prasowanie w Warszawie
ładowanie Warszawa, Księcia Janusza 23...
  1. Użytkownik google 2013/06/13

    bardzo fajne miejsce; wygodnie i profesjonalnie; najfajniejsze, ze maja bezplatny internet, moge czatowac ze znajomymi czekajac na pranie

wyświetleń od 2013.06.13 : 7439 » edytuj wizytówkę