Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Najlepsze pralnie chemiczne oraz usługi sprzątające w Polsce • pranie dywanów i wykładzin • sprzątanie biur • cennik usług wyślij zaloguj się do panelu edycji
pralnie chemiczne oraz firmy sprzątające wszystkie dodane filmy wszystkie dodane zdjęcia dodaj za darmo
Darmowy katalog stron związanych z usługami pralniczymi
wpisz poniżej miejscowość np. Warszawa, Wrocław
aby odnaleźć pralnie chemiczne w danej lokalizacji

Mowel

Kielce, Świętokrzyskie

Ocena:
5, głosów: 11

Chcesz zachwycić swoich gości lub klientów? W swoim salonie lub biurze masz tapicerowane meble wypoczynkowe oraz wykładzinę? Nie masz czasu na to, aby samodzielnie pielęgnować materiał, ale zależy Ci na utrzymaniu czystości? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś tak to mamy usługę idealną dla Ciebie. Oferujemy specjalistyczne pranie tapicerki meblowej i wykładziny realizowane z dojazdem do Twojej lokalizacji. Podczas pielęgnacji wykorzystujemy zaawansowane urządzenia oraz środki piorące najwyższej jakości.

Jedną z największych zalet usługi jest jej skuteczność. Pranie metodą ekstrakcyjną pozwala usunąć widoczne plamy, zalegający w głębokich warstwach tkaniny brud oraz drobnoustroje, które zagrażają Twojemu zdrowiu. Kurz oraz roztocza mogą bardzo negatywnie wpływać na Twoją produktywność. Co gorsze, powodują również uczucie zmęczenia oraz ból głowy. Pozbądź się ich jak najszybciej. Oferujemy elastyczne terminy, dzięki czemu na pewno uda Ci się znaleźć odpowiadający Ci dzień oraz godzinę.

W większości przypadków usługę możesz zamówić już na następny dzień. Odpowiednio wyszkolony pracownik przyjedzie do Ciebie, aby wyczyścić tapicerkę lub wykładzinę. Możesz w tym czasie zadać mu kilka pytań dotyczących tego, jak należy samodzielnie pielęgnować tkaniny. Nasi specjaliści z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym podczas całej swojej zawodowej kariery. Za naszą usługą przemawia bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Zamów już dzisiaj i ciesz się czystością!


Telefon: 600 780 740
Strona internetowa: http://mowel.pl
Godziny: Pn: 9.00-17.00 Wt: 9.00-17.00 Śr: 9.00-17.00 Czw: 9.00-17.00 Pt: 9.00-17.00 Sob: 9.00-14.00 Niedz: -
Ulica: Kielce, Stefana Żeromskiego 4
czyszczenie oraz prasowanie w Kielcach
ładowanie Kielce, Stefana Żeromskiego 4...
wyświetleń od 2022.06.21 : 907 » edytuj wizytówkę