Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Najlepsze pralnie chemiczne oraz usługi sprzątające w Polsce • pranie dywanów i wykładzin • sprzątanie biur • cennik usług wyślij zaloguj się do panelu edycji
pralnie chemiczne oraz firmy sprzątające wszystkie dodane filmy wszystkie dodane zdjęcia dodaj za darmo
Darmowy katalog stron związanych z usługami pralniczymi
wpisz poniżej miejscowość np. Warszawa, Wrocław
aby odnaleźć pralnie chemiczne w danej lokalizacji

Gunar Paweł Neider

Szczecin, Zachodniopomorskie

Ocena:
5, głosów: 6
Gunar jest firmą sprzątającą ze Szczecina. Mimo niewielkiego stażu zebraliśmy już znaczną praktykę w realizacji usług prania dywanów i wykładzin a także czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej. Tym się bowiem na ogół zajmujemy, niemniej jednak oferujemy też profesjonalne usługi sprzątania w mieszkaniach, firmach a także pozostałych przestrzeniach np. restauracji. Czyszcząc dywany wykorzystujemy indywidualne nastawienie do klienta i sumienność. Koszt sprzątania czy prania w każdej sytuacji określamy z kontrahentem mając na uwadze potrzeby jak również charakter i skalę robót. Nasza firma nie jest tylko biznesem ale też aktywnością pro społeczną, dlatego staramy się dbać o grupy klientów, którzy wymagają szczególnej pomocy ze względów zdrowotnych bądź ekonomicznych. W związku z tym przyszykowaliśmy system upustów na nasze usługi skierowane do osób potrzebujących, rencistów i emerytów. Osoby przewlekle chore, które nie mogą na własną rękę odkurzać w domu także skorzystają z niższej opłaty za sprzątanie. Dążymy do tego żeby każde dziecko miało szansę żyć w czystym i zdrowym miejscu, wskutek tego założyliśmy również ulgi dla żłobków zarówno prywatnych jak i publicznych.

Telefon: 667504041
Strona internetowa: http://gunar.szczecin.pl
Godziny: Pn: 9.00-20.00 Wt: 9.00-20.00 Śr: 9.00-20.00 Czw: 9.00-20.00 Pt: 9.00-20.00 Sob: 9.00-20.00 Niedz: -
Ulica: Szczecin, Papieża Jana Pawła II 9A/9
czyszczenie oraz prasowanie w Szczecinie
ładowanie Szczecin, Papieża Jana Pawła II 9A/9...
  1. MIchał Kołbaczewski 2014/10/07

    U mnie sprawili się bardzo dobrze. Wyprali mi jasną mocno zabrudzoną kanapę. Mam dzieci więc użyli mniej detergentu i zrobili dodatkowe płukanie. Dla mnie usługa wykonana perfekt.

wyświetleń od 2013.11.02 : 2696 » edytuj wizytówkę